WOŚP w Łęczycy – wciąż można się rejestrować jako wolontariusz

6176 – taki numer przypisany został sztabowi przy Urzędzie Miejskim, który ponownie dołącza do grania w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Hasło 29. finału brzmi: „Finał z głową”, który skupi się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Finał odbędzie się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia – 10 stycznia – a Ty możesz zostać wolontariuszem.

Całkowitej rejestracji można dokonać przez Internet. Ważne jest, aby pamiętać o wybraniu sztabu przy Urzędzie Miejskim w Łęczycy o numerze: 6176. Szczegółowy poradnik o tym, jak zarejestrować mogą się zarówno niepełnoletni i pełnoletni wolontariusze dostępny jest pod linkiem – https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/rejestracja-wolontariuszy-online

Ankiety do rejestracji wolontariusza znajdują w Wydziale Promocji w Urzędzie Miejskim (II piętro, pokój nr 30). Osoby niepełnoletnie proszone są o przyjście z rodzicami lub opiekunami prawnymi.

lightbox-0

Czekamy na wasze zgłoszenia. Przypominamy też, że do rejestracji online niepełnoletnich wolontariuszy wymagane jest, aby konto założyli rodzice lub opiekunowie prawni.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub problemów z rejestracją, prosimy o kontakt – mkarlikowska@leczyca.info.pl lub 24 721 03 43.

Źródło: UM Łęczyca

Więcej wiadomości:


Ostatnio dodane: