W Łęczycy powstaną nowe mieszkania. Wiadomo, jaka cena za metr (WIZUALIZACJE)

W ubiegłym roku Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Łęczycy oddało do użytku blok liczący 27 mieszkań. Całkowita wartość inwestycji wyniosła 5 mln 80 tys. zł, a na tym spółka nie poprzestaje, ponieważ planowana jest kolejna, duża inwestycja. Jej realizacja może skutecznie pomóc w rozwiązaniu problemu z dostępnością mieszkań w Łęczycy.

Mowa o budowie bloku, który miałby stanąć pomiędzy osiedlem przy ulicy Dworcowej, a boiskiem Szkoły Podstawowej nr 4. Jednoklatkowy blok, wyposażony w windę, będzie zawierał 6 kondygnacji z czego 5 będzie mieszkalnych.

Nowością w lokalnym budownictwie będą pierwsze, podziemne garaże.

Na zamówienie spółki przygotowano już wizualizację inwestycji, która liczyć będzie 50 mieszkań o powierzchni najmniejszej – 42m² – do największej – 66m². Najmniejsze mieszkania to salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnią, toaletą, łazienką i korytarze. Największe mieszkania natomiast będą posiadały aneks z salonem oraz trzema pokojami. Istnieje oczywiście możliwość dostosowania mieszkań do potrzeb potencjalnych kupujących

– Chcemy przede wszystkim zbadać czy inwestycja będzie cieszyła się zainteresowaniem. Na podstawie gotowego projektu i wizualizacji o wiele łatwiej jest podjąć decyzję o kupnie – mówi prezes TBS Andrzej Malinowski – Oprócz tego, że będzie to nowy blok, kuszący może być również fakt, że opierał się będzie na systemie własnościowym, czyli mieszkania będą kupowane na własność. Dlatego też serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną. Planowany początek inwestycji to jesień 2021 a oddanie budynku planowane jest na koniec 2022 roku.

Cena metra kwadratowego w planowanym bloku to 4999 zł. Z Wszyscy zainteresowani zakupem mieszkań proszeni są o kontakt z Towarzystwem Budownictwa Społecznego pod numerem telefonu – 723 424 623 lub 24 721 35 57 oraz mailem: tbs@leczyca.info.pl.

Źródło: Urząd Miejski w Łęczycy

Więcej wiadomości:


Ostatnio dodane: