Marszałek Schreiber przyjedzie porozmawiać z mieszkańcami Łęczycy i okolic

Już jutro, w środę 16 września w Łęczycy odbędzie się spotkanie marszałka województwa łódzkiego Grzegorza Schreibera z mieszkańcami oraz władzami powiatu łęczyckiego.

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber jest gospodarzem cyklu spotkań „Porozmawiajmy w Łódzkiem”. Wraz z grupą ekspertów odwiedza powiatu woj. łódzkiego z informacją o ofercie dla samorządów, mieszkańców i organizacji pozarządowych.

Podczas spotkań przedstawiciele Urzędu i podległych instytucji przybliżają aktualne i planowane konkursy, programy, nabory i granty. W związku z trwającymi pracami nad Strategią Województwa podnoszone będą także tematy dotyczące kierunków rozwoju województwa.

W spotkaniu uczestniczyć będą włodarze miast i gmin Powiatu Łęczyckiego, z którymi Marszałek spotka się w pierwszej kolejności.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych spotkaniem mieszkańców powiatu łęczyckiego ze szczególnym uwzględnieniem przedstawicieli kół gospodyń wiejskich i organizacji pozarządowych na spotkanie, które dzięki uprzejmości starosty łęczyckiego Janusza Mielczarka odbędzie się 16 września o godz. 9:30 w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych przy ul. Kaliskiej 13 w Łęczycy.

Źródło: leczycki.pl

Więcej wiadomości:


Ostatnio dodane: