Kradli kawę i drogie alkohole. Łęczycanin wśród zatrzymanych

W ręce policjantów w Kutnie wpadło dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże sklepowe na terenie jednej z placówek handlowych. Jednym z nich jest mieszkaniec Łęczycy.

Do zdarzenia doszło 2 grudnia 2020 roku na terenie jednego ze sklepów w Kutnie. Dwaj mężczyźni po raz kolejny przyszli do sklepu i kręcili się po nim bez wyraźnego celu. Jak się okazało, byli oni doskonale znani pracownikowi ochrony. Mężczyzna bacznie się im przyglądał. Jak się okazało i tym razem przeczucie go nie myliło.

Jak się okazało nieuczciwi klienci tego dnia po raz kolejny dokonali kradzieży kawy i alkoholu. Liczyli, że przejdą za linię kas nie płacąc za towar. Po przejrzeniu zapisu z monitoringów ochrona potwierdziła, że dwaj koledzy na swoim koncie mają jeszcze kilka innych kradzieży. Za każdym razem w ich zainteresowaniu była kawa i drogi alkohol.

W sumie narazili właścicieli sklepu na straty sięgające 1300 złotych. Kutnowscy policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca naszego miasta oraz 25-letniego mieszkańca Łęczycy.

3 grudnia usłyszeli zarzuty za kradzież cudzego mienia, przy czym 25-latek odpowie w warunkach recydywy. Za to przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Więcej wiadomości:


Ostatnio dodane: