(FOTO) Wygrane Górnika i Maliny, remisy Victorii i Świnic Warckich

Za nami 6. kolejka łódzkiej A Klasy (gr. 1), w której występuje kilka drużyn z powiatu łęczyckiego. Na czele rozgrywek Górnik Łęczyca, a tuż za „Królewskimi” plasuje się Malina Piątek.

Górnik bez najmniejszych problemów pokonał w sobotę Grom Powodów aż 5-0. Gole dla łęczyckiej drużyny strzelali Góra, Fogiel, Stasiak, Urbaniak i samobój.

Ze świetnej strony po raz kolejny pokazali się także gracze Maliny Piątek, którzy na wyjeździe rozbili MKS Żychlin 6-0 i umocnili się na pozycji wicelidera rozgrywek. Ekipa z centrum Polski ma jeszcze jeden zaległy mecz z Magnatem Sierpów.

Mniej szczęścia miały dwie pozostałe drużyny z powiatu łęczyckiego. LKS Świnice Warckie bezbramkowo zremisował z Kotanem Ozorków. Punktami podzieliła się także Victoria Grabów, która zremisowała 1-1 z Bzurą Młogoszyn. Jedyną bramkę dla grabowian strzelił Kacper Kupis.

W następnej kolejce Górnik Łęczycy zmierzy się u siebie z LKS-em Świnice Warckie (26.09, 16:00), Malina Piątek zagra z Kobrą Leźnica Wielka (27.09, 16:00), a Victoria Grabów pojedzie na mecz z Kotanem Ozorków (27.09, 11:00).

Zdjęcia z meczu Victoria Grabów 1-1 Bzura Młogoszyn

Więcej wiadomości:


Ostatnio dodane: